Son Goku - 2008-02-13 17:26:00

A to Misje jakie mozecie wykonywac:
1.Zgubiony Kot.
Zleceniodawca:Pani Uma.
Opis Misji:Pani Umie zaginoł kot którego chce odszukac jezeli ktos go znajdzie obiecuje wysoką zapłate.

2.Złodziej
Zleceniodawca:Policja
Opis Misji:W miescie grasuje zlodziej kradnie wszytko portfele torebki i inne cenne zeczy oraz pieniądze kiedy zjawia sie policja znika ten kto go złapie mozliwe ze zostanie chojnie nagrodzony.

3.Demon
Zleceniodawca: Kami
Opis Misji: Potężny demon który uciekł ze słoika wszechmogącemu. Jest naprawdę potężny. Potrafi buchać ogniem co naprawdę daje popalić, jest wielki jak baryła 3 metry na 3 metry wazy 2 000kg pokryty jest na całym ciele gruba skóra która tworzy swego rodzaju naturalny pancerz od którego odbijają się ciosy przeciwników. Skrył się gdzieś w wysokich górach. Należy go przytargać do pałacu wszechmogącego czyli więzy kami'ego
Nagroda: Za żywego 5 000z i artefakt | Za martwego 5 000z

4.Azazyl
Zleceniodawca: Prezydent.
Opis Misji: Bardzo niebezpieczna istota Pochodzi z piekła, dzięki smoczym kulom została powołana do życia. Jest to syn Szatana. Potrafi zmienić się z grubego fioletowego potworka w ogromna bestie.
Nagroda: Za żywego 7 000z | Za martwego 5 000z


Jak Wykonywac te misje?
To proste otoz te misje mozna wykonac w sesjach gdzie Mistrz Gry na poczatku ustali polozenie jednej osoby lub grupy i bedzie prowadzil im gre jezeli ktos chce wykonac misje bedize szuka po miastach cennych mu informacji itp.

sms na poprawe humoru dla niego gothic 3 misje www.klub-bakugan.pun.pl imiona pokemonów www.6600.pun.pl