Son Goku - 2008-02-13 17:26:00

A to Misje jakie mozecie wykonywac:
1.Zgubiony Kot.
Zleceniodawca:Pani Uma.
Opis Misji:Pani Umie zaginoł kot którego chce odszukac jezeli ktos go znajdzie obiecuje wysoką zapłate.

2.Złodziej
Zleceniodawca:Policja
Opis Misji:W miescie grasuje zlodziej kradnie wszytko portfele torebki i inne cenne zeczy oraz pieniądze kiedy zjawia sie policja znika ten kto go złapie mozliwe ze zostanie chojnie nagrodzony.

3.Demon
Zleceniodawca: Kami
Opis Misji: Potężny demon który uciekł ze słoika wszechmogącemu. Jest naprawdę potężny. Potrafi buchać ogniem co naprawdę daje popalić, jest wielki jak baryła 3 metry na 3 metry wazy 2 000kg pokryty jest na całym ciele gruba skóra która tworzy swego rodzaju naturalny pancerz od którego odbijają się ciosy przeciwników. Skrył się gdzieś w wysokich górach. Należy go przytargać do pałacu wszechmogącego czyli więzy kami'ego
Nagroda: Za żywego 5 000z i artefakt | Za martwego 5 000z

4.Azazyl
Zleceniodawca: Prezydent.
Opis Misji: Bardzo niebezpieczna istota Pochodzi z piekła, dzięki smoczym kulom została powołana do życia. Jest to syn Szatana. Potrafi zmienić się z grubego fioletowego potworka w ogromna bestie.
Nagroda: Za żywego 7 000z | Za martwego 5 000z


Jak Wykonywac te misje?
To proste otoz te misje mozna wykonac w sesjach gdzie Mistrz Gry na poczatku ustali polozenie jednej osoby lub grupy i bedzie prowadzil im gre jezeli ktos chce wykonac misje bedize szuka po miastach cennych mu informacji itp.

mms sony ericsson orange Walka dobra ze złem fantasy Anal jak sie przyotowac jak zafarbować materiał na czerwono pokemaniki