Forum Poswięcone Dragon Ball Zapraszam Wszytkich

Na początku wybierz rase , 1 technike i czy jestes dobry czy zły.


#1 2008-02-11 16:29:48

Son Goku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-11
Posty: 13
Punktów :   

Saiyanie

http://www.emulationgalaxy.co.yu/images/manga/DBZ/BrolySuperSaiyan.jpg
Sayianie to rasa wojowników którzy walkę maja we krwi. Sa urodzonymi żołnierzami gotowymi do poświęceń. Maja przeciętne kontakty z innymi rasami. Od urodzenia szkoleni są by zabijać i wysyłani na planety by je podbijać. Bardzo ciekawe jest to, że saiyanie już jako noworodki posiadają pełną świadomość. Co prawda wszystkiego uczą się z wiekiem, lecz ich pamięć jest tak doskonała, że będąc dorosłymi osobnikami mogą wspomnieć wydarzenia z pierwszych dni życia. Sayianie maja doskonały zmysł wyczuwania siły przeciwnika, doskonale oceniają swoje szanse jeśli przeciwnik jest równy, słabszy lub troszkę silniejszy to atakują bez namysłu. Dla nich zadawanie bólu cierpienia i śmierci jest na porządku dziennym, dlatego zabicie kogoś nie sprawia nawet najmniejszego problemu, nawet jeśli sayianin ma charakter dobry co jest rzadkością. Sayianie są bardzo wytrzymałą rasą, praktycznie całkowicie odporni na złamania, zwichnięcia, choroby itp. Żywiołem tej rasy jest odwieczna walka. Każde otarcie się o śmierć znacznie zwiększa siłę sayian-jin, jest to bardzo dużym plusem ponieważ każda ciężka walka doskonali wojownika oraz zwiększa jego moc.

Najważniejszą oraz najbardziej niszczącą techniką jest możliwość metamorfozy. Pod wpływem fal wywołanych pełnią księżyca wojownik zmienia się w wielkiego 20x większego goryla , ta umiejętność czyni go niepokonanym. Po odcięciu ogona wracają do normy. Zgodnie z legendą raz na 1000 lat wśród rasy Saiya-jin rodzi się wojownik silniejszy od innych, nazywają go Legendarnym Super Saiya-jinem. Wojownik miał odznaczać się niewiarygodną siłą i szybkością, jego celem było niszczenie planet oraz galaktyk. Wszyscy sayianie posiadają specyficzny ogonek niczym małpka. Ogonek ten odgrywa bardzo ważną rolę podczas przemiany, przy której jest on niezbędny. Jest on także jedynym słabym punktem tejże rasy. Złapanie wojownika za ogonek powoduje u niego paraliż  a wytrzymałość i siła maleje.
Po odcięciu ogona wracają do normy. Jest tez Legenda o jedynym na 1000 lat Superwojowniku - niezwykle potężnym i niepokonanym.

- Słaby punkt (ogonek)
- Wyrwanie ogona spowoduje że saiya-jin nie będzie mógł przemienić się w Oozaru i używać techniki powolnego opadania
- Sayianie szybko tracą cierpliwość

+ Przemiana w Oozaru oraz SSJ
+ Każde otarcie się o śmierć czyli jezeli hp spada ponizej 20 wzmacnia nas i stajemy sie silniejsi co powoduje na czas walki wzrosniecie sily zwinnosci i szybkosci o 1

Techniki jakie ma sie od poczatku:

Nazwa- Shototsu
Efekt- Saiya-jin pod wpływem pełni księżyca zmienia się w rządnego krwi 20x większego goryla. Traci nad sobą kontrolę.Sila wzrasta wymagany ogonek po odcieciu go stajemy sie normalni.
Zasięg- osobisty
Celność- n/a

Nazwa- Nakkosappo
Efekt- Saiya-jin za pomocą ogonka steruje ciałem w powietrzu i potrafi powoli opadać po skoku jak piórko
Ki- 5
Zasięg - Osobisty
Celność- n/a


Nazwa- Generick KI Blast
Efekt- Najprostszy atak KI.Ma raczej niewielką siłę rażenia. Energia przyjmuje różne formy, barwę i siłę w zależności od zdolności używającego lub okoliczności.
Zasięg- Dość Duży
Ki- 2(Za Kule)
Celność- 50%

Cechy:
Siła-2
Ki-1000
Szybkosć-1
Zręcznosć-1
Wytrzymałosć-2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mahimachadhry.pun.pl www.tkdlomazy.pun.pl www.uncensored.pun.pl www.naruto-rpg-gra.pun.pl www.mibmath.pun.pl