Forum Poswięcone Dragon Ball Zapraszam Wszytkich

Na początku wybierz rase , 1 technike i czy jestes dobry czy zły.


#1 2008-02-11 20:51:38

Son Goku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-11
Posty: 13
Punktów :   

Techniki

A oto techniki:

Final Flash
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/finalflashkopiatc4.jpg
Dane:Polega ona na zgromadzeniu dużej ilości energii KI i skoncentrowaniu jej w dłoniach. Wojownik rozkłada ręce, w tym czasie następuje początkowe i długotrwałe ładowanie energii. Następnie składa je przed siebie tak, aby stykały się nadgarstkami, obydwie dłonie są ułożone w poziomie. Palce skierowane są w stronę przeciwnika. Tu kończy się koncentracja, w wyniku której powstaje niestabilna kula energii. Atakujący wyrzuca falę uderzeniową z jednoczesnym okrzykiem "Final Flash!". Siła rażenia jest ogromna, znacznie
większa niż w przypadku Kamehameha. Jest to technika kończąca, tak więc po jej wykonaniu atakujący jest bardzo wyczerpany.
Zasięg- Bardzo Duzy
Ki- 1000
Celność- 90%


Genki Dama (Energy Ball)
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/genkidama.jpg
Dane:Bardzo potężna technika,polega na zebraniu jak największej ilości energii od wszystkiego co ją posiada, to znaczy: od roślin, zwierząt, ludzi, itp. Podczas gromadzenia KI wojownik musi się dobrze skupić i trzymać ręce uniesione cały czas nad głową. Gdy uzna, że kula jest "skończona" pcha ją w kierunku przeciwnika. Jest to technika bardzo niebezpieczna i nale
ży jej użyć tylko wtedy, gdy inne sposoby zawiodą.
Zasięg- Bardzo Duzy
Ki- Cala jaka posiadamy(minimum 100 000) oraz ze wszytkiego z czego sie da.
Celność- 100%

Power Ball
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/powerball.jpg
Dane:Technika używana przez Sajan, w celu przemiany w Oozaru.Mogliśmy ją podziwiać w wykonaniu Vegety i Taurusa. Polega ona na zgromadzeniu energii Ki o podobnych parametrach jak fale księżyca w pełni.Jest wystrzeliwana w niebo, a każdy Sajanin posiadający ogon, który spojrzy na kulę ulega transformacji.
Zasięg- n/a
Ki- 100
Celność- n/a

Bukujutsu
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/bukujutsu.jpg
Dane:Jest to po prostu technika umożliwiająca latanie. Aby się jej nauczyć trzeba panować nad swoją energią KI.
Zasięg- n/a
Ki- 10
Celność- n/a

Burning Attack
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/burning.jpg
Dane:Najpierw wojownik wykonuje wiele skomplikowanych gestów po czym wyciąga przed siebie dłonie na wysokość twarzy, szeroko rozstawione, złączone palcami wskazującymi i kciukami. Następnie w przeciwnika wystrzeliwany jest pocisk KI w formie złotej kuli, która promieniuje złotym blaskiem.
Zasięg- Duży
Ki- 700
Celność- 90%

Chobakuretsumaha
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/chobakuretsumaha.jpg
Dane:Polega on na złożeniu rąk na wysokości klatki piersiowej i wytworzeniu kuli energii KI o białym blasku, a następnie wyrzuceniu w kierunku przeciwnika.
Zasięg-  Średni
Ki- 1000
Celność- 90%

Death Ball
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/deathball.jpg
Dane:Bardzo potężny atak. Polega na wytworzeniu ogromnej kuli energii KI o kolorze pomarańczowym na wskazującym palcu dłoni. Ręka jest uniesiona do góry, a następnie szybko opuszczona w dół, aby wypchnąć kule. Używana była do niszczenie planet i jako potężny atak.
Zasięg- Bardzo duzy.
Ki- 20000
Celność- 100%

Final Kamehameha
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/finalkamehamehakopiayv9.jpg
Dane:Jest połączeniem 2 ataków: Final Flash i Kamehameha. Polega na wytworzeniu energii KI w kształcie kuli o kolorze błękitnym i dość dużej średnicy na wysokości klatki piersiowej. Wokół niej pojawiają się małe wyładowania elektryczne. Gdy gromadzenie KI jest już zakończone (odbywa się to szybko) kula wypychana jest w stronę przeciwnika.
Zasig- Bardzo Duzy
Ki- 5000
Celność-100%

Big Bang Kamehameha
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/bigbangkamehameha.jpg
Dane:Jest połączeniem Big Bang Attack i Kamehameha. Podobnie jak przy technice Final Kamehameha wojownik tworzy kulę energii o błękitnym kolorze, jednak jest ona o wiele większa i potężniejsza, wokoło niej widać błękitny pierścień. Wyrzucana jest w przeciwnika.
Zasieg-Bardzo Duzy
Ki-50000
Celność- 100%

Kyuushyuu
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kyuushyuu.jpg
Dane:Polega na absorbancji przeciwnika przez ogon do absorbcji cyborga umieszczony na plecach ktory wysuwa sie i moze wessac przeciwnika stojacego dosc blisko nastepnie ten przeciwnik ginie czyli trafia do nieba lub piekla a postac ktora go wchlonela posiada wszytkie jego cechy oraz techniki itp.
Zasieg- 2m
Ki- n/a
Celność-20%

Galik-Ho
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/galickhoouk.jpg
Dane:Wykonujacy najpierw zbiera moc będąc w powietrzu i unosi obie ręce za siebie, a dłonie są złożone. Widzimy wokół niego tworzy się fioletowa aura i wyładowania elektryczne. Następnie wystrzeliwuje pocisk KI o takiej samej barwie jak aura, która wciąż towarzyszy atakującemu. Dość potężny atak,ktory moze zniszczyc nawet planete.
Zasieg- Duzy
Ki-2500
Celnosc-90%

Henka Beam
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/henkabeam.jpg
Dane:Ta technika pozwala na zamianę przeciwnika w słodycze. Po polknieciu przeciwnika zamienionego w slodycze zyskujemy jego cechy techniki itp.
Zasieg- Sredni
Ki-20000
Celność- 50%

Ki No Tsurugi
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kinotsurugi.jpg
Dane:Polega na wystrzeleniu z dłoni energii KI przy czym ramie jest wyciągnięte w stronę wroga. KI przyjmuje formę ostro zakończonej linii. Ma dość duży zasięg. Przebija przeciwnika na wylot, a on nie może się poruszyć.
Zasieg- Sredni
Ki- 2000
Celność- 100%

Kikouha
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kikouha.jpg
Dane:Polega ona na zgromadzeniu energii KI w formie małych kulek na każdym palcu dłoni, które przyjmują złoty kolor. Następnie wystrzeliwuje je w stronę przeciwnika po zetknieciu z celem wybuchaja.
Zasieg- Duzy
Ki-2000
Celność- 100%

Makanokosappo
[img]http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/makankasapo.jpg[img]
Dane:Wykonujacy musi skoncentrować dużo energii. W tym celu przykłada palec wskazujący i środkowy do czoła i koncentruje się. Gdy uzna, że zgromadził już dość duże KI wyprostowuje ramię, a z owych 2 palców wystrzeliwuje prosty pocisk o barwie pomarańczowo- złotej, a naokoło niego oplata się (niedotykając prostego) drugi pocisk w takim samym kolorze.
Zasieg- Duzy
Ki-1000
Celnosc-90%

Kaioken
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kaioken.jpg
Dane:Ta technika jest zarówno defensywna jak i ofensywna. Podczas używania jej pojawia się czerwona aura, a szybkość, siła i wytrzymałość wojownika kilkakrotnie wzrasta. Minusem jest to, że nie można jej nadużywać, ponieważ może to doprowadzić do śmierci. Aby zdobyc ta technike trzeba trenowac u Kaito bardzo dlugo wiec trudno ja zdobyc.
Zasieg- n/a
Ki- 100 za wlaczenie 1 wlacznie starcza na 10 tur a na te 10 tur sila szybkosc i wytrzymlosc wzrasta o 10 a przy wyzszym poziomie nawet o 20(Zeby zdobyc wyzzszy poziom trzeba dlugo trenowac i Admin musi to widziec mozliwe tez zeby zdobyc poziom w ktorym dodaje nam 100 ale to juz dla nielicznych)
Celność- n/a

Super Ghost Kamikadze Attack
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/superghostkamikadze.jpg
Dane:Polega ona na "wydmuchaniu" z ust kilku małych duszków, które mają taki sam wygląd jak ich twórca. Ciekawe jest to, że posiadają własną świadomość, więc same atakują wroga. Przy zetknięciu z czymkolwiek wybuchają.Twory mogą także stosować znane nam ataki jak np. Masenko lub Kamehame mozliwe tez Final Flash i Burring Attack nie inne.
Zasieg- Bardzo Duzy
Ki-20 kosztuje 1 duch
Celnosc-90%

Chou no Ryoku
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/chounoryoku.jpg
Dane:Polega on na skoncentrowaniu energii KI tak, by tworzyła cienkie "nitki", które oplatają przeciwnika. Złapana w taką sieć osoba nie może się ruszyć i traci siły, ponieważ wysysa ona jej KI. Jednak ten atak nie jest tak doskonały jakby się mogło wydawać, gdyż silny wojownik może się uwolnić.
Zasieg- Krotki
Ki-500
Celność-100%

Energy Kyushu
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/energzkyushukopiaoy7.jpg
Dane:Polega na wysysaniu energii przeciwnika poprzez otwory umieszczone na wewnętrznej stronie dłoni. Są 2 sposoby absorbacji KI: 1. Bezpośrednie wysysanie energii z ciała przeciwnika, tzn: cyborg musi dotykać wroga wewnętrzną stroną dłoni 2. Drugi sposób to absorbacja energii KI z ataku przeciwnika. Gdy wróg zaatakuje, cyborg wystawia się na taki atak i podnosi otwarte dłonie, by wchłonąć całą falę KI.Jezeli trzymamy kogos i wchlaniamy jego Ki to zabieramy mu 500 Ki na ture jezeli trzymamy go nawet przez kilka sekund i wlaczymy to to dodaje nam 500 Ki.Uzywaja go cyborgi ktore maja tz.Wysysacze Ki
Zasieg- Osobisty lub kiedy wchlaniamy atak
Ki- n/a
Celność- 100%

Flash Shine
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/flashshine.jpg
Dane:Ma ogromny zasięg i na pewno jest jedną z najpotężniejszych technik w całym DB. Polega on na uwolnieniu całej swojej energii KI poprzez samodestrukcję. Wokół wojownika widać ogromną aurę , która rośnie z każdą chwilą- to właśnie KI. W końcu energia osiąga punkt kulminacyjny i wojownik ginie.
Zasieg- Ogromny
Ki- Cale uwolnienie jaka dysponujemy i momentalna smierc wroga i nas oczywiscie jezeli jest dosc blisko nie jezeli jest kilkanascie kilometrow od nas.
Celność- 100%

Shunkanido
Dane:Jest to po prostu teleportacja.. Jest to trudna technika i wiele czasu zajmuje na opanowanie jej. Aby się przemieścić należy zlokalizować jakąkolwiek energię KI w miejscu do którego chce się udać.Zeby nauczyc sie tej techniki trzeba poleciec na planete Yarda i dlugo trenowac tam.
Zasieg-Wszechświat
Ki-600(1 Teleport)
Celność- 100%

Kienzan
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kienzan.jpg
Dane:Aby się nią posłużyć trzeba najpierw skoncentrować odpowiednią ilość energii KI w dłoni, unieść rękę do góry, a następnie uformować tarczę, która przyjmuje kolor jasnego złota. Na tym etapie wystarczy rzucić nią w przeciwnika. Wszystko co spotka na swojej drodze zostaje przecięte.
Zasieg-Duzy
Ki- 500
Celność- 90%

Tsuibi Kenzan
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/tsuibikienzan.jpg
Dane:Atak bardzo podobny do Keinzan.Tarcze w tym wypadku mają kolor czerwony, a na końcu przylega do każdej jasnoczerwony, szeroki pierścień.Tutaj sa 2 tardze i wykonujacy jest w stanie nimi sterowac i przeciac precyzyjnie przeciwnika.
Zasieg-Duzy
Ki-2000(2 Tarcze 1 1000)
Celność- 99%

Soul Punishe
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/soulpunisher.jpg
Dane:Wojownik unosi w górę rękę z otwartą dłonią, a nad nią gromadzi się KI. Przybiera ona formę kuli w kolorze tęczy. Następnie rzuca nią w przeciwnika. Atak przebija wroga na wylot i powoduje całkowity rozpad jego ciała.
Zasieg-Sredni
Ki-20000
Celność-100%

Kamehameha
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kamehameha.jpg
Dane:Ta technika została wymyślona przez Kamesenina, który na jej opanowanie potrzebował aż 50 lat! Siła fali uderzeniowej zależy od umiejętności wojownika i włożonej w nią energii. Aby ją wykonać trzeba złożyć ręce za plecami, dłonie muszą być do siebie zwrócone wewnętrzną stroną. Teraz należy zgromadzić niezbędną energię po czym wyrzucić ręce przed siebie z okrzykiem Kamehameha! Fala uderzeniowa ma barwę niebieską.
Zasieg- Bardzo Duzy
Ki- Od 1000 do 5000
Celnośc- 90%

Dziesieciokrotnie silniejsze Kamehameha
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/10timeskamehameha.jpg
Dane:Jest to w pewnym sensie odmianą fali uderzeniowej Kamehameha. Różni się od niej tym, że ma dziesięciokrotnie większą siłę rażenia, a KI przyjmuję barwę czerwoną. Zeby wykonac ta technike trzeba miec wyjątkowo duzo Ki
Zasieg- Bardzo Duzy
Ki-100 000 minimum oraz wiecej jezeli chemy
Celność- 90%

Big Bang Attack
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/bigbangattack.jpg
Dane:Jeśli wojownik chce, żeby energia przyjęła formę kuli musi wyciągnąć przed siebie rękę i rozstawić szeroko palce, a jeśli KI ma być strumieniem energii wystarczy złączyć palce przy czym kciuk jest zgięty do wewnętrznej strony dłoni, a sama dłoń jest ułożona prostopadle do ramienia. Bardzo silny atak.
Zasieg- Bardzo Duzy
Ki- 2000
Celność- 90%

Generick KI Blast
http://www.obrazki.nazwa.pl/techniki3/kiblast.jpg
Dane:Najprostszy atak KI. Jest uzywany przez wszystkich wojowników i ma raczej niewielką siłę rażenia. Energia przyjmuje różne formy, barwę i siłę w zależności od zdolności używającego lub okoliczności.
Zeby jej sie nauczyc wystarczy tylko troche potrenowac.
Zasieg- Slaby
Ki- 1 Kula
Celność- 50%

Ostatnio edytowany przez Son Goku (2008-02-13 18:09:17)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowavestroia.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.grascooby.pun.pl www.eforg.pun.pl www.sesyje.pun.pl