Forum Poswięcone Dragon Ball Zapraszam Wszytkich

Na początku wybierz rase , 1 technike i czy jestes dobry czy zły.


#1 2008-02-11 17:29:47

Son Goku

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-11
Posty: 13
Punktów :   

Androidy

http://i76.photobucket.com/albums/j3/chadishxc/Android17_super-1.jpg
Rasa najbardziej specyficzna i najtrudniejsza pod pewnym względem do prowadzenia przez graczy. Maszyna to niepoprawne określenie dla tej istoty chociaż wielu na to nie zważa. Android jest najwyższą formą technologii w dziedzinie osiągnięć człowieka. Na dzien. dzisiejszy jest tylko kilka modeli jednostki doskonałej. Tak, androidy są lud�mi doskonałymi, wolniej się męczą, nie starzeją się, nie muszą spać, nie odczuwają głodu i nie popadają w choroby, uczą się i zdobywają wiedzę. Są jednak także i te wady, androidy pojmują otoczenie inaczej niz. ludzie, nie posiadają duszy i nie mają uczuć, na dzień dzisiejszy nie można o nich jednak powiedzieć zbyt wiele ponieważ te twory same kształtują swoją historię, która jak dotychczas jest dość krótka. Androidy Posiadają niesamowitą siłę i jako maszyny są w ogóle niewrażliwe na ból. Potrafią posługiwać się wszelaką bronią palną, oraz obsługiwać wszelakie środki transportu. Na zewnątrz wyglądają jak normalny człowiek, majš naturalne ludzkie mięśnie, włosy, skórę a nawet krew. Poza tym posiadają w swoim wnętrzu baterię, która zasila je na okres 120 lat.  Uszkodzone ciało nie regeneruje się, potrzebna jest interwencja jakiegoś fachowca oraz naprawa.Chyba ze ma se zamontowany moduł Samonaprawczy. Jedynie skóra androida goi się tak jak u człowieka. Android nie zginie póki procesor jest nieuszkodzony. Procesor znajduje się w głowie, wyposarzony jest w mały pojemniczek wypełniony cieczš, w której pływa żywa tkanka, działa ona porównywalnie do ludzkiego mózgu, umożliwia zapamiętywanie a także zapisuje stale zmieniajšcy się kod DNA. Otóż DNA androida wraz z nabywanym do�wiadczeniem zapisuje się. Maszyna może zostać nawet rozproszona na setki kawałków ale gdy procesor nadaje się do użytku to androida można odbudować od podstaw. Odbudowane ciało ma z poczštku posturę zwykłedo manekina lecz zapisany w procesorze kod DNA zostaje odtworzony i android po miesišcu odzyskuje swój pierwotny wyglšd. Aby tkanka mię�niowa androida rozbudowywała się musi on spożywać substancje odżywcze oraz wodę. Wiadomo im większe uszkodzenia tym większy koszt naprawy. Jezeli maja specjalny Moduł Samonaprawczy moga one w jednej sekudzie wrócic do pierwotnego stanu. Androidy maja bardzo dobre warunki bojowe i potrafią naprawdę wiele. Każdy android ma wbudowaną w swoje ciało bombę o dużej sile rażenia by mógł ja zdetonowac wrazie potrzeby.

- Jedzenie i picie nie daje efektów
- Wmontowana bomba po detonacji niszczy całą maszynę
- Brak duszy, po zniszczeniu procesora postać ginie i nie trafia do nieba lub piekła pamietajcie na poczatku kazdy android ma 2 zapasowe procesory ktore sa umieszczone w klonach o takiej samej sile i wszytkich umiejentnosciach co pierwowzóz i po zniszczeniu pierwowzoru jeden z nich sie włacza i pamieta kto go zniszczył i wszystko inne.

+ Wysokie możliwości bojowe
+ Brak odczuwania głodu, bólu, strachu.
+ Jeśli procesor zostanie nienaruszony androida można zawsze odbudować

Techniki ktore ma sie od poczatku:

Nazwa- Fanakossen
Efekt- Android detonuje bombę która ma wbudowana w środku swojego ciała zadaje obrażenia Hp + Ki (wartość która ma w chwili detonacji)  (Robot zostaje cały zniszczony wraz z procesorem)
Zasięg-  500 metrow praktycznie nie da sie przed tym uciec chyba ze sie ktos teleportuje
Celność- 100%

Nazwa- Choikotsu
Efekt- Android używa swojego wbudowanego radaru na podczerwień by widzieć w ciemności albo przez ściany.
Ki- 5
Zasięg- 100 metrów
Celność- n/a


Nazwa- Generick KI Blast
Efekt- Najprostszy atak KI.Ma raczej niewielką siłę rażenia. Energia przyjmuje różne formy, barwę i siłę w zależności od zdolności używającego lub okoliczności.
Zasięg- Dość Duży
Ki- 2(Za Kule)
Celność- 50%


Cechy:
Siła-3
Ki-1200
Szybkosć-1
Zręcznosć-1
Wytrzymałosć-3

Android na starcie moze wybrac sobie 1 wbudowane urzadenie:

Dzialko Laserowe w rece - Zabiera trafionemu przeciwnikowi 50 HP

Moduł Samonaprawczy - nie da sie go zniszczyc w komorkach androida jest cos co po zniszczeniu go oprocz procesora w jednej sekundzie go naprawia.

Wzmocniony Szkielet - Jest to wzmocniony szkielet zrobiony ze specjalnego metalu ktory jest niezniszczalny co sprawia ze mozna zniszczyc tylko tkanki Androida szkielet wraz z czaszka zostaje nietkniety co sprawia ze procesora nie da sie zniszczyc.To nie daje samo naprawy wiec jezeli zosaniemy zniszczeni do szkieletu trzeba nas naprawic jezeli ktos nas nie naprawi po 1 dniu bo nie mamy pieniedzy procesor sie niszczy.

Wysysacze Ki - Jest to specjalne urzadzenie ktore jest w rękach i moze wsysac technike np.Kamehameha i dodaje nam to tyle Ki ile kosztowała technika.Moze takze wysysac ja przy dotknieciu przeciwnika wtedy dodaje nam 100 Ki jezeli zlapiemy rywala a jezeli bedziemy go dlugo trzymac to co ture dodaje nam 100.

Łączenie Procesorów - Dzieki tej umiejetnosci mozemy po pokonaniu jakiegos Androida wchłaniac jego procesor dziei czemu stajemy sie tak silni jak on i umiemy to co on itp.

Ogon do Absorbcji:Jest to ogon ktory jest schowany w plecach kiedy sie go wyciagnie ma 2m i moze wessac kogos wlasnie w takiej odleglosci wtedy zyskujemy jego cechy techniki itp a ona umiera.Da sie tego uniknac gdyz technika absorbcji trwa dosc dlugo lecze jezeli mamy juz wyciagniety ogon i podlecimy na dana odleglosc mozemy kogos wessac jezeli nam sie to odetnie to niszczy sie to.

Pamietajcie jezeli zostaniemy zniszczeni tracimy urządzenie i mozemy ja sobie zamontowac za pieniadze.
I jezeli ktos wyberze na starcie Wysysacze Ki lub Ogon do absorbcji to ma od razu technike np.
Ogon do absorbcji=Kyuushyuu a Wysysacze Ki=Kyushu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-rpg-gra.pun.pl www.bloodninja.pun.pl www.uncensored.pun.pl www.tkdlomazy.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl